U cluj cfr cluj 0-1 2008

bellner.nlBellner Nederland
Sep 25, 2013 - Meciul U Cluj - CFR Cluj 0-1, disputat pe 7 mai 2008, va rămâne în istoria fotbalului românesc, după ce gruparea din Gruia a obținut în urma acestui rezultat primul titlu din istorie. În acel sezon, CFR a luptat pentru titlu până în ultimul minut cu Steaua. Ligue 1 Jul 11, 2019 - CFR Cluj " Componența 2007/2008 ... Europa League, cu o victorie cu 3-0 în fața celor de la Partizan Belgrad, joi, pe Old Trafford, în timp ce Celtic a uimit Lazio ... 11 mai 2008 - CFR Cluj, revelația sezonului 2007/2008. Duminică, 11 mai 2008, 17:43. 10448 vizualizări. Anunțuri. Site-ul nostru vă prezintă povestea revelației sezonului care tocmai s-a încheiat, CFR Cluj, câștigătoare a campionatului și Cupei României. CFR Cluj a luat naștere în anul 1907 sub numele de Sporting Club Kolozhsvari Vasutas, în traducere "Klubul ... Pentru o listă completă, a se vedea cfr1907.ro Despre Presă Atribuire Contact Creatori Publicitate Dezvoltatorii Termeni Politica de confidențialitate și securitate Cum funcționează YouTube Testează noile caracteristici Presă Atribuire Contact Creatori ... 1-0 12 februarie 2007: Dr. Constantin Radulescu: 2-0 Liga I: 5 iulie 2008: Ion Moina: 0-1 14 octombrie 2008: Ion Moina: 3-3 Cupa României: 24 septembrie 2010: Ion Moina: 1-1 Liga I: 14 aprilie 2011: Dr. Constantin Radulescu: 1-1 19 noiembrie 2011: Dr. Constantin Radulescu: 3-1 18 mai 2012: Cluj Arena: 2-3 24 noiembrie 2012 ... CFR Cluj se află în acest moment pe locul 1 în clasamentul Ligii I. Ultimul meci a fost jucat cu Chindia Târgoviște și s-a încheiat cu rezultatul: Victorie CFR Cluj 0:1.Cei mai buni jucători ai lui CFR Cluj din toate ligile care au marcat cele mai multe goluri pentru club: Billel Omrani 8 goluri, Ciprian Ioan Deac 7 goluri, Runar Mar Sigurjonsson 5 goluri, Adrian Mihai Petrila 5 goluri, Gabriel Debeliuch 5 goluri, Denis Alibek 2 goluri, Alexandru ... Universitatea Cluj s-a impus cu 1-0 în derby-ul cu CFR Cluj, în etapa a 26-a din Liga 1. Unicul gol al meciului a fost marcat în minutul 86 de Vlad Morari, cu un șut puternic de la 12 metri - Toate articolele Ziare.com despre: Cfr cluj u cluj May 11, 2012 - LPF a luat o decizie: Derbiul "U" Cluj - CFR Cluj se va rejuca! Comisia de Disciplină a LPF a decis ca derby-ul dintre Universitatea Cluj și CFR Cluj, întrerupt marți, în minutul 27, la scorul de 0-1, să se reia din primul minut la 0-0. Meciul va fi reluat la o dată care va fi anunțată ulterior. 02 mai 2008 - Luni, 5 mai 2008 Mesaros: "Ne spălăm păcatele în meciul cu CFR"Antrenorul Universității Cluj, după meciul pierdut de echipa sa cu 3-0 la Poli Iași, a vorbit despre derby-ul cu CFR din ultima rundă a Ligii I, spunând că "Focile roșii"vor face totul pentru a strica starea de spirit a rivalilor din Gruja. Nov 30, 2021 - Denis Alibek a fost dat afară de la CFR Cluj după scandalul dezvăluit de ProSport Cristi Balazs susține că Dan Petrescu a decis să-l excludă pe Denis Alibek de la campioana României în urma unui incident petrecut înainte și în timpul meciului cu Academica Clinceni, scor 2-0. Înființată în 1907 Adresa: Romulus Vuia str. 23 400214 Cluj-Napoca Țară România Telefon +40 (264) 598 831 Fax +40 (264) 598 842 E-mail [email protected] Aug 01, 2012 - CFR 1907 Cluj 1-0 FC Slovan Libereccadu un penalty în minutul 8 al reprizei secunde a oferit echipei lui Ioan Andone un ușor avantaj pe care trebuie să-l mențină în meciul decisiv din turul trei de calificare de săptămâna viitoare. Nov 23, 2021 - Acum vor înfrunta CFR Cluj, cu care au remizat 1-1 la sfârșitul lunii septembrie. Românii au învins Universitatea Craiova cu 2-0 în weekend și și-au prelungit seria de victorii la cinci meciuri în campionat. Cu toate acestea, au luat doar un punct în patru meciuri în UECL în acest sezon.

tricouri personalizate cfr clujcasa de oaspeți fox predealtren de alergare ploiești meneciuprimăria krajovatfc oradya cluj nopocaoasis oradealaurusmedical, strada mihai bravu nr. 5, ploiesti, romaniahotel doru 3 * predealAeroportul Traian Vuia Timișoaraharta din satelit a orașului Kludge-napoca Bing Google